Co to znaczy przeżywać kobiecość w pełni? Chcemy zaprosić Ciebie, abyś zaczęła na nowo odkrywać, co to znaczy być kobietą. Abyś zatrzymała się nad tym, w co wyposażył Cię Bóg stwarzając Cię kobietą. Być może jesteś na początku odkrywania swojej kobiecości, poznawania siebie, lub jesteś kobietą zapracowaną, ciągle w biegu, zmęczoną i nie mającą czasu dla siebie. Może przestałaś czerpać radość z bycia kobietą, żoną, mamą, przyjaciółką. Pozwól sobie oderwać się na jeden weekend od pędu życia. Na kursie MARIA MAGDALENA będziesz mogła na nowo ucieszyć się swoją kobiecością i dowiedzieć się, jak realizować to powołanie w pełni, bo Bóg przecież wszystkie nas do tego uzdolnił. Kurs dla kobiet w każdym wieku (18+) i powołaniu autorstwa Akademii Rozwoju Talentów w Koszalinie.

Miejsce: 87-100 Toruń, Dom Pielgrzyma im. Jana Pawła II, ul. Św. Józefa 23/35

Termin: 24 – 26 marca 2023.

Początek: piątek o godz. 17:00 – Msza Święta w kaplicy Domu Pielgrzyma. Rejestracja uczestniczek bezpośrednio po Mszy Świętej. Wprowadzenie w kurs i konferencja o godz. 18:00. Zakończenie: niedziela ok. godz. 14:00 (w tym dniu nie ma obiadu. Możliwość zamówienia dla chętnych – cena 20 zł).

Zapisy: do 21 marca 2023

Formularz zgłoszeniowy:    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLtJW__AKyqoVzDEHGhc5eJHnyARlSFY0dtYFtfdjIAY8VHA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Koszt: 180.00 zł. Koszt posiłków i materiałów dydaktycznych. Zapewniamy kolację w piątek, obiad i kolację w sobotę, słodki bufet z gorącymi napojami.

Prowadzący:  Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej świętego Jana Umiłowanego Ucznia.

Follow us: