WSPÓLNOTA PIEŚŃ NOWA

GENEZA I HISTORIA
Kto spotkał Boga, ten wie, co to znaczy  przemiana serca i poczucie bycia umiłowanym uczniem Chrystusa. Tego doświadczenia nie da się zatrzymać dla siebie. Taka jest też historia naszej wspólnoty. Oto latem 1996 roku spotkaliśmy Chrystusa, któremu  spodobało się włożyć w nasze usta i serca pieśń nową (Ps 40) i tak w nadmorskim Sobieszewie powstała wspólnota ewangelizacyjna „Pieśń Nowa”, której misją stało się mówienie innym o Chrystusie. Od tamtego czasu z niesłabnącym zapałem, stale zanurzeni w objęciach Boga, głosimy Jego Miłość poprzez kursy, misje i rekolekcje.

WSPÓLNOTA TERAZ
Ewangelizujemy, modlimy się i prowadzimy przeobfite życie w Chrystusie. Spotykamy  się raz w tygodniu na wspólnym łamaniu Chleba w sakramencie Eucharystii i spotkaniu formacyjnym. A że życie w Duchu Świętym jest życiem przeobfitym, pełnym różnorodności i niepowtarzalności, taka też jest nasza formacja, która przebiega w cyklu czterotygodniowym. W pierwszym tygodniu kroczymy drogą mistrzów Starego i Nowego Testamentu. Następny tydzień to spotkanie z Chrystusem w adoracji Najświętszego Sakramentu. W kolejnym tygodniu budzimy charyzmaty, poznając dary i charyzmaty Ducha Świętego. Cykl zamyka spotkanie w grupach, podczas którego  dzielimy się tym, co dla nas ważne, oraz świętujemy imieniny i jubileusze we wspólnocie.

Jeśli szukasz swojego miejsca w Kościele, chcesz doświadczyć Boga i poruszyła Cię nasza historia, dołącz do nas. Czekamy na Ciebie!
KIEDY? Wtorek godz. 18.00
GDZIE? Parafia św. Józefa w Toruniu, wejście „E” z prawej strony kościoła, sala bł. Kacpra
Przyjdź i daj się uwieść Jego Miłości.

PIEŚŃ NOWA

SNE

ALPHA

MISJE

Posted in SNE.